“Kultura jednakosti”: seminar programa stalnog stručnog usavršavanja bibliotekara

U utorak 22. novembra 2022. godine Narodnoj biblioteci Užice održan je akreditovani seminar “Kultura jednakosti”, u okviru programa stalnog stručnog usavršavanja u bibliotečko-informacionoj delatnosti za 2022. godinu.
Autori i realizatori programa – dr Dejan Masliković, rukovodilac grupe za inspekcijske poslove u oblasti kulture – Ministarstvo kulture i informisanja i Aleksandar Bogdanović, Centar za razvoj inkluzivnog društva (CRID). Seminaru su prisustvovali i bibliotekari prijepoljske biblioteke.

Istog dana održan je sastanak Podružnice Bibliotekarskog društva Srbije za Zlatiborski okrug. U okviru sastanka Hadija Kriještorac, dipl. bibliotekar savetnik, predstavila je o projekat “Digitalni radio Polimlje”.